
Український боксер надважкої ваги Олександр Усик заявив про відмову від чемпіонських поясів, якими володіє. Повідомлення спортсмен опублікував у соцмережі Instagram, пише IZ.
У ролику Усик звернувся до вболівальників і повідомив про своє рішення. Окремих деталей щодо подальших кроків боксерських організацій у заяві не наведено.
Олександр Усик оголосив, що відмовляється від чемпіонських титулів, які перебували у його володінні. Заява прозвучала після періоду, коли навколо майбутнього українця у надважкій вазі обговорювалися можливі обов’язкові захисти, нові претенденти та сценарії продовження кар’єри.
Раніше повідомлялось про те, що Тайсон звернувся до Усика після рішення WBC щодо бою з Кабаєлом.