
Національний банк України встановив офіційний курс валют на середу, 22 квітня. Обидві основні іноземні валюти зросли в ціні: долар додав 1 копійку, а євро продовжив рух угору та зафіксував новий рекорд, пише IZ, посилаючись на НБУ.
Згідно з даними НБУ, офіційний курс долара на 22 квітня становить 44,11 гривні. Порівняно з попереднім банківським днем американська валюта подорожчала на 1 копійку.
Водночас курс євро зріс до 51,91 гривні. За добу європейська валюта додала 2 копійки, оновивши попередній максимум.
Нацбанк зберігає висхідну динаміку офіційних курсів для долара та євро. При цьому саме європейська валюта демонструє швидше зростання та продовжує встановлювати нові цінові рекорди на офіційному ринку.
Поточне підвищення свідчить про подальше зміцнення євро щодо гривні, тоді як долар змінюється більш стримано. На 22 квітня обидві валюти закріпилися вище попередніх значень.
Читайте також: нові тарифи на проїзд у Києві: у мерії рахують собівартість, місту пропонують єдиний пересадковий квиток.