Туск заявив, що шлях до завершення переговорів щодо України довгий

Роман СичСвітУкраїна29 Грудня 2025301 переглядів

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив, що до завершення мирних переговорів у війні Росії проти України ще далеко, і підкреслив, що Україна та Захід не повинні дозволити Москві диктувати умови миру, пише IZ посилаючись на повідомлення в соцмережі X.

Він оцінив як успіх останніх переговорів заяву США про готовність брати участь у гарантіях безпеки для України. Туск підкреслив, що Захід і Київ зазнають поразки, якщо Росія зможе розділити союзників і нав’язати власні умови.

Президент Володимир Зеленський після зустрічі з американським лідером повідомив, що Україна прагне отримати гарантії безпеки від США на 30–50 років.

Президент Франції Емманюель Макрон зазначив, що на початку січня в Парижі відбудеться зустріч країн «коаліції рішучих», де планують узгодити конкретні внески держав у систему безпекових гарантій для України.

Читайте також про те, що Валерій Залужний може залишити посаду посла у Великій Британії на початку січня.

Останні новини

Follow
Sidebar Пошук
Loading

Signing-in 3 seconds...

Signing-up 3 seconds...