
У ніч на 24 травня російські війська здійснили масований комбінований удар по Україні. Для атаки застосували ракети різних типів — повітряного, морського та наземного базування, а також сотні ударних безпілотників і дронів-імітаторів. Основним напрямком удару став Київ, пише IZ, посилаючись на повітряні сили ЗСУ в Telegram.
За даними Повітряних сил, радіотехнічні війська зафіксували загалом 690 засобів повітряного нападу. Йдеться про 90 ракет і 600 безпілотників різних типів.
Під час нічної атаки російська армія застосувала:
Окремо російські війська запустили 600 дронів. Серед них були ударні безпілотники типу Shahed, “Гербера”, “Італмас”, баражуючі боєприпаси “Бандероль” і дрони-імітатори типу “Пародія”.
Пуски безпілотників здійснювалися з напрямків Брянська, Курська, Орла, Міллерового, Приморсько-Ахтарська, а також із районів Гвардійського та Чауди у тимчасово окупованому Криму.
Станом на 09:30, за попередніми даними, українська протиповітряна оборона збила або подавила 604 повітряні цілі. Серед них — 55 ракет і 549 безпілотників різних типів.
Зокрема, сили ППО знищили або подавили:
Крім того, за інформацією Повітряних сил, 19 російських ракет, імовірно, не досягли своїх цілей. Дані щодо місць їхнього падіння уточнюються.
За попередньою інформацією станом на 09:30, зафіксовано влучання 16 ракет і 51 ударного безпілотника на 54 локаціях.
Також повідомляється про падіння збитих дронів або їхніх уламків на 23 локаціях. Інформація щодо наслідків атаки продовжує уточнюватися.
Читайте також: мобілізація з 1 червня: кого призиватимуть, хто має відстрочку і що буде з виїздом чоловіків.