Посол України на Кіпрі Ніжинський подав у відставку: що відомо із заяви дипломата

Роман СичУкраїна17 Червня 202652 переглядів

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Кіпр Сергій Ніжинський подав заяву про відставку на ім’я Президента України Володимира Зеленського, пише IZ, посилаючись на LB.ua.

У документі дипломат просить главу держави прийняти його відставку. Причиною такого рішення Ніжинський назвав вимогу міністра закордонних справ України А. І. Сибіги виконувати рішення, які, за словами посла, суперечать законодавству України та можуть завдати шкоди державі.

Що зазначено в заяві Ніжинського

У заяві про відставку Сергій Ніжинський вказав, що просить звільнити його з посади у зв’язку з вимогою керівника Міністерства закордонних справ виконувати рішення, які він вважає несумісними з українським законодавством.

Також дипломат зазначив, що під час подання заяви керується нормами Закону України «Про дипломатичну службу».

Коли Ніжинський почав роботу послом на Кіпрі

Сергій Ніжинський представляв Україну в Республіці Кіпр як Надзвичайний і Повноважний Посол.

У вересні 2025 року він вручив оригінал вірчої грамоти, підписаної Президентом України Володимиром Зеленським, Президенту Республіки Кіпр Нікосу Христодулідісу.

Посол України на Кіпрі Ніжинський подав у відставку: що відомо із заяви дипломата

Читайте також про переговори Зеленського і Путіна: що пропонує Київ та чому мовчить Кремль

Останні новини

Follow
Sidebar Пошук
Loading

Signing-in 3 seconds...

Signing-up 3 seconds...