Зеленський призначив Олександра Поклада першим заступником голови СБУ

Роман СичУкраїна6 Січня 2026247 переглядів

Президент України Володимир Зеленський 5 січня здійснив кадрові зміни у керівництві Служби безпеки України. Генерал Олександр Поклад призначений першим заступником голови відомства. До цього він обіймав посаду заступника голови СБУ, маючи досвід роботи у сфері контррозвідки та безпеки держави, пише IZ посилаючись на укази на сайті ОП.

Новими заступниками стали:

  • Андрій Тупіков, який раніше очолював Департамент контррозвідки СБУ;
  • Денис Килимник, який одночасно очолив Антитерористичний центр при СБУ.

Призначення Поклада відбувається на тлі активного розвитку кадрового потенціалу СБУ та посилення контролю над антитерористичною діяльністю та контррозвідкою.

Олександр Поклад отримав звання Героя України 30 вересня минулого року «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народові». Генерал має багаторічний досвід у спецслужбах, а також брав участь у заходах з протидії зовнішнім загрозам та організованій злочинності на державному рівні.

За даними СБУ, кадрові зміни не лише покликані зміцнити управлінську ланку відомства, але й забезпечити більш оперативне реагування на загрози національній безпеці.

Читайте також про те, що Зеленський призначив Євгенія Хмару в.о. голови СБУ: деталі.

Останні новини

Follow
Sidebar Пошук
Loading

Signing-in 3 seconds...

Signing-up 3 seconds...