Сина кримінального авторитета з Дніпра викрали на Балі, вимагають $10 млн (відео)

Роман СичУкраїна21 Лютого 2026691 переглядів

На індонезійському острові Балі стався інцидент за участю дітей українських кримінальних авторитетів. За даними джерел, двоє молодих чоловіків – Єрмак Петровський із Дніпра та Ігор Комаровський – стали об’єктами нападу, пише IZ, посилаючись на Vidomo.

Нападники нібито належать до чеченської національної групи. Петровському вдалося втекти, тоді як Комаровський залишається в полоні і зазнає фізичного насильства. Викрадачі висунули вимогу про викуп у розмірі 10 млн доларів.

За версією джерел, інцидент може бути пов’язаний із діяльністю викрадених у сфері нелегальних кол-центрів, орієнтованих на шахрайські схеми проти громадян Росії. Розглядаються також версії внутрішніх розбірок або спроб перерозподілу тіньових прибутків.

У мережі з’явилося відео з одним із потерпілих. Офіційного підтвердження від правоохоронних органів наразі немає.

Раніше Єрмак Петровський вже фігурував у кримінальних хроніках. Найгучніший інцидент за його участі відбувся у листопаді минулого року в Дніпрі, коли він здійснив збройний напад на охоронців радника керівника Дніпропетровської ОВА Василя Ободенка. Один із охоронців отримав вісім вогнепальних поранень.

Читайте також про те, в Україні та Молдові затримали мережу, яка готувала вбивства на замовлення РФ.

Останні новини

Follow
Sidebar Пошук
Loading

Signing-in 3 seconds...

Signing-up 3 seconds...