Росія здійснила найбільшу атаку по газовидобувній інфраструктурі України

Роман СичУкраїна3 Жовтня 2025427 переглядів

У ніч на 3 жовтня російські війська атакували об’єкти газовидобувної інфраструктури України, завдавши найбільшого удару по енергетичному сектору від початку повномасштабної війни. Під удар потрапили підприємства групи “Нафтогаз” у Харківській та Полтавській областях, пише IZ посилаючись на “Нафтогаз“.

За даними компанії, росіяни випустили 35 ракет, серед яких значна частина була балістичною, та 60 ударних дронів. Частину повітряних цілей вдалося знищити, однак не всі. Внаслідок атаки пошкоджено значну кількість виробничих об’єктів, зокрема частина руйнувань має критичний характер.

Очільник “Нафтогазу” Сергій Корецький повідомив, що тривають роботи з ліквідації наслідків удару. За його словами, компанія взаємодіє з міжнародними партнерами, щоб забезпечити оперативне реагування та мінімізувати вплив атаки на енергетичну ситуацію.

Читайте також про те, що через шатдаун у США перемовини з Україною про постачання озброєння можуть бути призупинені.

Останні новини

Follow
Sidebar Пошук
Loading

Signing-in 3 seconds...

Signing-up 3 seconds...