Пропагандистка Симоньян уперше показала фото без перуки після лікування раку

Роман СичСвіт26 Січня 2026283 переглядів

Маргарита Симоньян, головна редакторка російського телеканалу RT, уперше після лікування онкологічного захворювання оприлюднила фото без перуки. Знімок вона опублікувала 26 січня у своєму телеграм-каналі, пише IZ, посилаючись на 24tv.

У вересні 2025 року Симоньян повідомила, що у неї діагностували рак. Восени вона заявляла про підготовку до складної операції, а згодом пройшла курс хіміотерапії. У грудні після лікування Симоньян повернулася до роботи на російському телебаченні та з’являлася в ефірі в перуці.

На новому фото вона позує з поголеною головою. У підписі до світлини Симоньян написала релігійне звернення. Який саме тип онкологічного захворювання у неї виявили, вона не уточнювала. Водночас окремі медіа припускають, що йдеться про рак молочної залози.

Пропагандистка Симоньян уперше показала фото без перуки після лікування раку
Фото з телеграм-каналу пропагандистки

Що про неї відомо

Маргарита Симоньян народилася 6 квітня 1980 року в Краснодарі. Кар’єру в медіа розпочала на місцевому телебаченні під час Другої чеченської війни, після чого увійшла до президентського пулу журналістів. У 25 років очолила телеканал Russia Today, який згодом став одним із ключових інструментів зовнішньої інформаційної політики Кремля. З 2014 року Симоньян бере активну участь у формуванні російських медійних наративів щодо України.

Читайте також про те, у ДТП біля Львова загинув народний депутат Орест Саламаха.

Останні новини

Follow
Sidebar Пошук
Loading

Signing-in 3 seconds...

Signing-up 3 seconds...