Німеччина виділяє 5 млрд євро на військову допомогу Україні

Роман СичУкраїна28 Травня 2025706 переглядів

Україна та Німеччина уклали угоду про надання фінансування для виробництва далекобійної зброї українського виробництва. Контракт підписали міністри оборони обох країн — Рустем Умєров та Борис Пісторіус. Загальна сума військової допомоги від Німеччини становить 5 мільярдів євро, пише IZ.com.ua посилаючись на прес-службу Бундесверу.

Завдяки цій угоді Німеччина профінансує виробництво значної кількості далекобійних систем в Україні, більшість з яких планують виготовити у 2025 році. Уже найближчими тижнями перші зразки цієї зброї можуть бути введені в експлуатацію, оскільки вони вже використовуються українськими військовими і не потребують додаткового навчання.

Окрім далекобійної зброї, Німеччина продовжить постачати Україні артилерійські боєприпаси, які були анонсовані на 2025 рік, а також додаткові пакети боєприпасів для різних видів озброєння, включно з ключовими системами протиповітряної оборони. До того ж, плануються поставки наземного озброєння і стрілецької зброї.

Також український міністр оборони Рустем Умєров та німецька компанія Diehl підписали контракт на постачання систем протиповітряної оборони разом із відповідними боєприпасами.

Читайте також про те, що Ілон Маск різко розкритикував податковий законопроєкт Трампа.

Останні новини

Follow
Sidebar Пошук
Loading

Signing-in 3 seconds...

Signing-up 3 seconds...