Катерина Тишкевич і Валентин Томусяк уперше стануть батьками

Роман СичКультура11 Червня 2026347 переглядів

Українські актори Катерина Тишкевич і Валентин Томусяк повідомили, що очікують на народження першої дитини. Подружжя розповіло про вагітність в інтерв’ю Аліні Доротюк, пише IZ.

За словами пари, Катерина вже перейшла у другий триместр. Валентин Томусяк зазначив, що майбутня дитина вже за розміром нагадує «гранатик».

Як подружжя планувало вагітність

31-річна Катерина Тишкевич розповіла, що майже два роки не приймає антидепресанти. Натомість акторка перейшла на інший препарат, який, за її словами, є сумісним із вагітністю. Саме після цього подружжя змогло свідомо почати планування дитини.

Тишкевич пояснила, що рішення ухвалювали разом із лікаркою. Вагітність, за її словами, розглядалася не лише як бажаний етап у житті родини, а й як один із можливих способів стабілізувати самопочуття. Акторка зазначила, що її головні болі посилювалися під час передменструального синдрому, тому лікарі враховували й гормональний фактор.

Катерина також розповіла, що вони з чоловіком давно хотіли дитину. Подружжя вже придбало будинок і підготувало місце для майбутньої дитячої кімнати. За словами акторки, спробувати завагітніти вони вирішили в січні, а вже в лютому дізналися про вагітність.

Катерина Тишкевич і Валентин Томусяк уперше стануть батьками
Скрін із відео Аліни Доротюк

Важкий перший триместр і загроза викидня

Перші місяці вагітності стали для Катерини Тишкевич складними. Через гормональні зміни в неї посилилися головні болі, а також погіршився емоційний стан. Акторка розповіла, що в цей період майже весь час лежала.

На восьмому тижні вагітності виникла загроза викидня. Катерина прокинулася вночі через сильну кровотечу. За її словами, цей момент став для подружжя надзвичайно важким, оскільки вона не знала, що після такої кровотечі вагітність можна зберегти.

Після цього Тишкевич тиждень перебувала в лікарні на збереженні. Нині, за словами акторки, з дитиною все добре.

Катерина Тишкевич і Валентин Томусяк уперше стануть батьками
Скрін із відео Аліни Доротюк

Стан Катерини Тишкевич зараз

Після переходу у другий триместр самопочуття Катерини дещо покращилося, однак проблеми зі здоров’ям залишаються. Акторка зазначила, що й надалі відчуває дискомфорт у голові, а зміни погоди та грози в Києві можуть провокувати біль.

Тишкевич багато років страждає від сильних головних болів. Наразі вона проходить нове експериментальне лікування під наглядом лікарів. До процесу також залучена її мама, яка працює неврологинею. За словами акторки, останнім часом на цьому лікуванні їй стало легше.

Читайте також про те, що Олена Тополя розповіла, скільки держава виплатила на ремонт квартири після російського удару.

Останні новини

Follow
Sidebar Пошук
Loading

Signing-in 3 seconds...

Signing-up 3 seconds...