Хто покинув «МастерШеф-16» у 14 випуску: деталі випробувань від 29 листопада 2025 року

Роман СичКультура3 Грудня 2025499 переглядів

У 14 випуску кулінарного шоу «МастерШеф-16» на СТБ учасників чекали складні випробування, що поєднували техніку та креативність. Тиждень розпочався із конкурсу з рідким азотом та полум’ям, де кожен мав приготувати одну страву за 1,5 години, пише IZ посилаючись на СТБ.

«Яскравий початок означає лише одне — на вас чекає таке ж яскраве випробування. Лід і полум’я — протилежності, що тягнуться одне до одного й утворюють щось нове, небачене та несмаковане», — оголосили судді.

Найкраще завдання виконала Єва, а Гарік і Євген отримали чорні фартухи.

Другий конкурс пройшов у форматі командної роботи: учасники обирали капітанів шляхом голосування. Сашко, Дарʼя та Єва стали керівниками команд і обрали по два аматори. Після цього капітани залишили кухню, а учасники готували страви на тему «Сніданки» у трьох раундах по 30 хвилин.

За результатами, команда «Червоних» набрала найменше балів — 4. Дарʼя, Олександр і Наталя отримали чорні фартухи.

Фінальна Битва чорних тривала кілька раундів на тему «Закуски». Кожен переможець раунду піднімався на балкон та розподіляв завдання для інших. Після трьох раундів проєкт покинула Наталія Крівіч.

Читайте також про те, хто покинув «МастерШеф-16» у 13 випуску: деталі випробувань від 15 листопада 2025 року.

Останні новини

Follow
Sidebar Пошук
Loading

Signing-in 3 seconds...

Signing-up 3 seconds...