Група молодих людей атакувала автобус українського ансамблю “Гуцулія” на автозаправці у Шептицькому

Роман СичУкраїна8 Грудня 2025440 переглядів

У ніч на 7 грудня на автозаправці ОККО у Шептицькому Львівської області група молодих людей напала на автобус Івано-Франківського національного ансамблю пісні й танцю “Гуцулія”, який повертався з гастролей у Польщі та Фінляндії, пише IZ посилачюись на BBC.

За повідомленням генерального директора ансамблю Василя Шеремети, до автобуса увірвалися близько шести чоловіків і три жінки у стані агресії. Вони розкидали речі, провокували конфлікт та застосували фізичне насильство. Постраждали четверо учасників колективу, у одного з них — перелом, в інших — забої та садна.

На відео, опублікованих керівником ансамблю, видно розкидані товари у магазині заправки, кров на підлозі та агресивну поведінку нападників щодо поліцейських, які прибули на місце події.

Поліція Львівської області відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 КК України (хуліганство, вчинене групою осіб). Двом найбільш активним нападникам, віком 18 та 20 років, вже повідомлено про підозру. Решта учасників інциденту встановлюються, тривають слідчі дії.

Група молодих людей атакувала автобус українського ансамблю "Гуцулія" на автозаправці у Шептицькому

Представники поліції підтвердили, що під час конфлікту четверо осіб отримали тілесні ушкодження, а нападники не мали впливових родичів, як поширювали у соцмережах. Досудове розслідування веде Шептицька окружна прокуратура.

Група молодих людей атакувала автобус українського ансамблю "Гуцулія" на автозаправці у Шептицькому

Керівник ансамблю та місцева влада закликали до публічного розслідування інциденту та захисту представників культури.

Читайте також: Степан Гіга після термінової операції: команда прокоментувала чутки про амутацыю ноги.

Останні новини

Follow
Sidebar Пошук
Loading

Signing-in 3 seconds...

Signing-up 3 seconds...