
15 жовтня в Дніпропетровській області за командою НЕК «Укренерго» запроваджено екстрені відключення електроенергії, пише IZ посилаючись на УНІАН.
У ніч проти цього дня регіон зазнав масованої атаки безпілотників, унаслідок чого пошкоджено енергетичну інфраструктуру. Сили протиповітряної оборони збили 37 дронів, однак частина з них влучила у енергомережі.
Найбільше постраждали Павлоград, Кам’янське та Славгородська громада в Синельниківському районі — там зафіксовано пожежі, пошкодження на промислових і транспортних об’єктах. Один 19-річний хлопець отримав поранення середньої тяжкості й був госпіталізований.
Через складну ситуацію графіки планових відключень не застосовуються. Енергетики працюють над стабілізацією системи. Термін повного відновлення електропостачання наразі не визначений.
У компанії ДТЕК повідомили, що жителів інформуватимуть про зміни у режимі електропостачання через офіційні канали зв’язку.
Читайте також про зростання цін на продукти в Україні: рекордні подорожчання м’яса та яєць.