Україна фіксує штурми та обстріли попри заяви про тишу

Сич ТімурУкраїна20 Квітня 202578 переглядів

У ніч із 19 на 20 квітня російські війська продовжили активні бойові дії, попри спроби створити видимість перемир’я. Президент України Володимир Зеленський повідомив, що протягом шести годин — з 18:00 до опівночі — противник здійснив 387 обстрілів, 19 штурмів і 290 разів застосував безпілотні літальні апарати, пише IZ.com.ua з посиланням на Telegram президента Зеленського.

Зранку Верховний головнокомандувач отримав оперативну доповідь від командувача ЗСУ Олександра Сирського. У ній зазначено, що російські підрозділи не припиняють обстрілів і намагаються прориватися на різних ділянках фронту. За перші години доби зафіксовано 59 вогневих атак і п’ять спроб штурму українських позицій.

Згідно з даними оперативно-тактичних угруповань, на напрямку “Старобільськ” відбулося одне бойове зіткнення, а в зоні “Донецьк” — три, зокрема на Покровському та Новопавлівському напрямках. На Запорізькому фронті бойовий контакт зафіксовано поблизу Степового. Ворог також активно застосовує FPV-дрони.

Крім подій на українській території, надходить інформація про удари артилерії та використання безпілотників у російській Курській області.

У відповідь Збройні сили України здійснюють адекватні заходи, виходячи з обстановки на місцях. Зеленський підкреслив, що українська сторона і надалі дотримуватиметься принципу дзеркальної відповіді на дії супротивника.

Попри заяви про можливість тиші, станом на ранок святкового дня, вогонь на фронті не припинено. Українська ініціатива щодо встановлення 30-денної тиші після 24:00 залишається чинною, однак ситуація залежатиме від реальних дій противника.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що 19 квітня Путін оголосив про “Великоднє перемир’я”.

Залишити коментар

Останні новини

Follow
Sidebar Search
Loading

Signing-in 3 seconds...

Signing-up 3 seconds...