Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Україна
Російське керівництво хоче відновити так звану "Таврійську губернію" і включити до неї Запоріжжя
Поделиться

У планах російського керівництва — відновити Таврійську губернію колишньої Російської імперії

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов розповів про плани російського керівництва стосовно війни в Україні. За даними української розвідки, у Кремлі зараз є дві ідеї.

Одна з них — відновлення на території України так званої «Таврійської губернії», яка деякий час існувала в колишній Російській імперії. Центром цієї губернії хочуть зробити Сімферополь.

— У хворому розумі російського керівництва є дві ідеї, які вони плекають. Перша — це відтворення Таврійської губернії, яка існувала нетривалий час у Російській імперії. Це територія Криму, Херсонщини, частково Миколаївщини і навіть трохи Донецької області і Запоріжжя, з адміністративним центром у місті Сімферополь. Це та ідея, яку вони зараз проштовхують, — розповів Кирило Буданов.

Друга ідея, про яку говорять у Кремлі, — створення так званого «Небесного міста». Його також планують створити на території східних та південних областей України.

— Друга ідея, яку нечасто можна почути, проте вона має місце, — так зване Небесне місто. Це Одеська область, Херсонська область, частина Миколаївської області, місто Дніпро і частина Донецької області. Була така концепція. Ще раз кажу: це — хворий розум, — зазначив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов.

Нагадаємо, що на тимчасово захоплених територіях Запорізької області росіяни вже встановлюють свої порядки та незаконно призначають на керівні посади своїх прибічників. Так, «мером» Бердянська призначили чоловіка, який був засуджений за педофілію, «мером» Василівки — власницю СТО і модельного центру, а «мером» селища Михайлівка — місцевого шоумена, який був Дідом Морозом на новорічних забавах, ведучим на весіллях та інших святкових заходах.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей