Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Жителям Запорізької області запропонували опанувати нові професії та гарантовано отримати стабільну роботу
Поделиться

Ярмарки вакансій відбулися в двох містах Запорізької області

У Гуляйполі та Токмаку у районних центрах зайнятості відбулися ярмарки вакансій. На них запросили безробітних, які шукають роботу за технічними спеціальностями.

Ярмарки вакансій

Представники Центру кар’єри Метінвест розповіли про вакансії, які є на підприємствах Групи Метінвест — ПАТ «Запоріжсталь», ПрАТ «Запоріжкокс», ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод», ПрАТ «Запоріжвогнетрив». Перш за все, це робочі професії.

Як розповів директор Центру кар’єри Метінвест Віталій Тишечко, рівень заробітної плати на запропоновані вакансії — від 13 до 25 тис. грн. Великим бонусом є і те, що на всі вакансії можливе навчання, яке проводиться безпосередньо на підприємствах.

Ярмарки вакансій

Підприємства пропонують повну зайнятість, офіційне працевлаштування та стабільну заробітну плату, вахтовий метод роботи, безкоштовний гуртожиток, компенсацію витрат на проїзд на роботу і назад, соціальний пакет, перспективу професійного та кар’єрного росту.

Ярмарки вакансій

Як раніше писала “Индустриалка”, Центр кар’єри Метінвест та міський центр зайнятості розробили спеціальну навчальну програму за професією “верстатник широкого профілю”. Наразі триває набір на навчання, яке триватиме протягом трьох місяців. Кілька запоріжців почали навчання, але набір на безкоштовні курси верстатників ще триває.

Якщо ви бажаєте отримати цю професію, звертайтеся до Центру кар’єри Метінвест за адресою: пр. Металургів, 24 або за телефоном 0-800-606-000.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день Центр кар’єри Метінвест щомісяця допомагає влаштуватися на роботу запоріжцям. Серед найбільш затребуваних професій: токар, фрезерувальник, апаратник, вогнетривник, оператор ЧПУ, слюсар-ремонтник, машиніст крану.

Читайте також: В Запорізькій області з’явиться сучасний геопортал


Комментарии читателей