Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Здоровье
Жителям Запорізької області доводиться їздити на прийом до лікарів за сотні кілометрів
Поделиться

В селищі Запорізької області пройшов «День здоров’я»

Через відсутність лікарів у селищах та райцентрах люди часто позбавлені можливості контролювати своє здоров’я та вчасно звертатися за допомогою. Обласна лікарня за десятки, а то й сотні кілометрів, і дістатися медзакладу проблематично. Саме тому активісти Партії Порядок запустили соціальний проєкт «День здоров’я», який проходить в різних районах Запорізької області.

День здоров'я

У «Дні здоров’я» лікарі відвідують населенні пункти нашої області та допомагають людям. Один з таких днів пройшов у Комиш-Зорі.  У селище приїхали спеціалісти з обласної лікарні: кардіолог, невропатолог, офтальмолог. Прийом пацієнтів кількома спеціалістами одночасно організували в окремих кабінетах.

області

На прийом до вузькопрофільних лікарів прийшли пацієнти з селищ Більмак, Комиш-Зоря, Благовіщенка та інших населених пунктів Більмацького району. Вони кажуть, що питання надання медичної допомоги є досить болючим.

Любов Абліцова

— У нас же немає спеціалістів, як такових. Медицину разрушили, немає медицини. Залишилися деякі тільки спеціалісти, ну і сімейний лікар. Можна поїхати до Запоріжжя, але ж це 130 км. У маршрутці я не можу поїхати, треба машину наймать, а це в копійочку виходить, — розповіла жителька селища Більмак Любов Абліцова.

— Спеціалісти дуже уважні, я б сказала класні. Перевірила я свій зір, звернулась до кардіолога, невропатолога. Отримала рекомендації. Ну все дуже сподобалося, — поділилася жителька селища Більмак Валентина Оніпко.

Валентина Оніпко

Активісти Партії порядок впевнені: саме так медицину можна зробити ближчою до селян. Адже люди мають отримувати медичну допомогу вчасно та якісно.

— Та реформа, яка проходить сьогодні в Україні, практично знищила на селі всю медицину. Сюди молоді спеціалісти не хочуть їхати працювати. Звернутися людям скоро буде вже ні до кого. Плюс, доїхати до Запоріжжя — це певна відстань, це час, це кошти. Ми хочемо побудувати таку систему, щоб не людина йшла до лікаря, а лікар йшов до людини, — зазначив активіст Партії Порядок Геннадій Леус.

Доступна медицина для жителів регіону — завдання № 1, тож соціальний проект «День здоров’я» буде продовжуватися. Адже зробити життя жителів області комфортним — головна мета Порядку.

Читайте також: В Запорізькій області встановлюють відеокамери та сучасне освітлення


Комментарии читателей