Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Жителям міста Запорізької області, по якому постійно гатить ворог, роздають хліб та ліхтарі для бомбосховищ
Поделиться

В Оріхові мужні фахівці продовжують лагодити розбиті ворогом комунікації

Заступник Оріхівського міського голови Світлана Мандрич на своїй сторінці у соцмережі розповіла про ситуацію в місті, яке постійно знаходиться під обстрілами.

Мандрич Світлана

«Добрий вечір, дорогі мої оріхівці! Хоча зовсім не добрий. Сьогодні(22 червня. — ІЗ) знову фашисти гатять по нашому «міцному горішку». І здається вони навмисне гатять по житловим будинкам, інфраструктурі, розбиваючи її вщент.

Хотіла сьогодні написати пост про наших сільгоспвиробників, але війна вносить свої корективи. Хтось вважає це піаром, хтось рекламою, а хтось єдиною ниточкою, яка зв’язує наших мешканців, які вимушені були покинути свої домівки, своє місто.

А тим часом, незважаючи на постійні обстріли, місто живе. Живе і вірить у нашу перемогу над ворогом, якому байдужі люди — діти, старики. Їм все рівно куди гатити і чим гатити. Ми всі розуміємо лише одне — ми їм не потрібні.

І тільки наша віра в наших хлопців наближає нас до перемоги. А тим часом:

Оріхів спеціалісти

Працівники «Водоканалу» встигли запустити і знову втратити 4 скважиними з 11 (ну не дають ці нелюди забезпечити населення такою необхідною водою);

— відремонтувати пориви;

— вивести в 5 багатоповерхівках крани для води;

Наші газовики без кінця разом з населенням відновлюють газові мережі(я не знаю, як це вдається зробити, бо газові труби схожі на решето);

— подяка нашим хлопцям з РЕМУ, стійко щодня виїжджають і намагаються відновити електромережі (хоч частково, хоч на півгодини. Але, на жаль, це неможливо зробити по всьому місту. Більшість територіїї залишаєтьсч без світла)

Але ж ми українці. І ми завжди досягаємо поставленої мети.

Оріхів пожежний

Завжди на посту наші ДСНСники. За два дні хлопці 4 рази виїзджали на пожари (до речі, міська рада отримала пожежну машину від Чернівецької обласної військової адміністрації, за допомоги нашим волонтерам. Майже місяць ми вели перемовини і нарешті Оріхівська міська рада має свою пожежну машину. Не втрималася, навіть посиділа за кермом);

Мандрич

— провели перемовини з благодійним фондом АДРА і відновили поставку безкоштовного хліба для мешканців громади.

Оріхів хліб

— отримали частину гуманітарної допомоги від БФ КАРІТАС(сьогодні почали роздавати);

Оріхів бомбосховище

— почали роздавати фонарі на сонячних батареях по бомбосховищах(завтра обов’язково продовжимо).

Оріхів ліхтарі

І ще багато чого іншого. Не зважаючи на постійні обстріли місто живе. Живе і віре у нашу Перемогу. А Перемога буде за нами, бо ми разом. Оріхів це Україна. Тримаймося. Слава Україні!

Читайте також: У місті Запорізької області, яке щодня нещадно обстрілюється, висадили герб з чорнобривців

Читайте наші новини на сайті zprz. city


Комментарии читателей