Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Події
Жителі Запорізької області знаходять вибухонебезпечні предмети на городах та у парках
Поделиться

Співробітники вибухотехнічної служби працюють у посиленому режимі

На території Запорізької області, де ведуться активні бойові дії, спеціалісти проводять роботи по обстеженню території міста та області, виявляють, вилучають і знешкоджують небезпечні предмети.

Нездетоновані ракети, бомби, міни, гранати, які окупанти свідомо та цілеспрямовано залишають на наших землях – все це напрямок роботи спеціалістів вибухотехнічних служб.

Мешканців області закликають бути уважним та обережним під час проведення земляних робіт на дачних ділянках чи полях, прогулянки в лісах та парках. Також з обережністю слід заходити до будівель та підвалів, на території колишніх полігонів, військових частин, залізничних колій та інших об’єктах інфраструктури.

Якщо ви побачили підозрілий предмет, одразу ж зателефонуйте до відповідних профільних служб за номерами 101 або 102. До приїзду спеціалістів за можливості, слід позначити місце виявлення предмету за допомогою підручних засобів та відійти на максимально безпечну відстань. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Запорізької області.

Категорично забороняється:

  • проводити будь-які маніпуляції з виявленими предметами, торкатися їх, намагатись самостійно знешкоджувати вибухонебезпечний предмет;
  • використовувати поруч із знахідкою відкритий вогонь і палити;
  • користуватися поруч з предметом засобами радіозв’язку, мобільними телефонами та іншими приладами, що передають радіосигнали;
  • допускати до знахідки сторонніх осіб.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що російські військові обстріляли житлові будинки в Оріхові. Також окупанти обстріляли розподільні газопроводи низького та середнього тиску у містах Гуляйполе та Оріхів. Через це люди залишилися без газу.

Читайте також: У небі над Запоріжжям збили крилату ракету

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей