Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
Жителі Запорізької області своїми руками облаштовують зону відпочинку біля озера
Поделиться

Мешканці селища Більмак своїми руками облаштовують зону відпочинку

Великий ставок у самісінькому центрі Більмака видніється щойно потрапляєш у селище. Цю водойму місцеві мешканці полюбляють, адже кращого відпочинку на природі годі й шукати. Аби риболовля та прогулянки біля води були справді комфортними, активісти Партії Порядок разом з місцевими жителями вийшли на суботник. Вони викорчували чагарники, обпиляли старі дерева, розчистили проїзд та пішохідну зону вздовж берега.

субботник

Активісти партії Порядок принесли з собою пили, секатори, сапи та граблі і з самого ранку почали прибирання зеленої зони. Для проведення робіт залучили техніку, щоб вивезти купи сміття та гілок. Надалі організатори акції планують залучити бульдозер та іншу техніку та продовжувати розчистку.

Геннадій Леус

— Протягом 15-ти років тут ніякі роботи не проводилися і стан цієї місцевості, м’яко кажучи, не дуже. Люди повинні сюди приходити, відпочивати, гуляти з дітьми, — розповів активіст Партії Порядок Геннадій Леус. — Об’єм роботи тут великий. За один день ми не впораємося. Плануємо тут облаштувати пляж: завезти новий пісок, поставити роздягальні, лавочки, вишку для стрибків у воду. Так, щоб людина могла прийти сюди і повноцінно відпочити.

субботник

— Ми дивимося за кордон, на сусідні області, а красу, яка поруч, не помічаємо.  Треба бачити те, що є, те що поруч, і цінувати це. Ми вирішили прибрати цю зону відпочинку, щоб люди могли насолоджуватися прогулянками біля водойми, — розповів житель селища Більмак Анатолій Лось.

субботник

Активісти Партії Порядок впевнені, що спільними зусиллями в можливо створити сучасну зону відпочинку для місцевих жителів. Адже  зробити життя жителів Запорізької області комфортним та безпечним — головна мета Порядку.

субботник

Читайте також: Таргани і аварійна проводка: мешканці запорізької багатоповерхівки живуть в жахливих умовах


Комментарии читателей