Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
«Зе!План» для Запорізької області
Поделиться

3 березня цього року з ініціативи Президента Володимира Зеленського в Україні стартувала національна програма «Велике будівництво»

На програму Запорізька область отримала 246 мільйонів гривень. «Велике будівництво» на Запоріжжі передбачає ремонт усіх доріг державного значення, а також реконструкції та капітальні ремонти 9 шкіл, 4 дитсадків, приймальних відділень 9 лікарень, 5 спортивних майданчиків та Палацу культури.

Завдяки «Великому будівництву» запоріжці зможуть користуватися мостами цього року. Роботи ведуться цілодобово. Конструкції вже з’єднали Правий берег і острів. Загальний кошторис будівництва мостів склав 12 мільярдів гривень.

Лідер запорізької обласної команди партії «Слуга Народу» Віталій Боговін наголошує: ініціативу Президента необхідно продовжити у кожній громаді Запорізької області:

«Зараз команда «Слуги Народу» у нашій області впроваджує «Зе!План». Наші майбутні кандидати спільно з місцевими мешканцями оновлюють і створюють Стратегії розвитку у кожній громаді, які на сьогодні не працюють. Саме від Стратегій залежить майбутнє кожної громади. Це — покроковий план перетворень у кожному куточку нашої області, який ми разом реалізуємо після місцевих виборів. Фактично це стане продовженням «Великого будівництва» на місцях», — зазначає Віталій Боговін.


Завдяки «Зе!Плану» майбутні депутати місцевих рад і голови громад партії «Слуга Народу» спільно з місцевими жителями визначать, як розвиватиметься кожна громада області в наступні роки. Після перемоги на місцевих виборах представники «Слуги Народу» проведуть реальні зміни на благо людей.


Комментарии читателей