Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Заяви про створення округу рф на Запоріжжі та Херсонщині міський голова Мелітополя назвав пропагандою
Поделиться

Міський голова Мелітополя Іван Федоров впевнений: Запорізька і сусідня область залишаться у складі України

Інформацію про план окупантів створити на базі захопленої частини Запорізької та Херсонської областей російський округ, міський голова Мелітополя відносить до пропаганди рашистів. Таким чином загарбники продовжують психологічний тиск на місцеве населення.

Останніми днями в інформаційному просторі з’явились новини щодо планів російської влади про створення на захоплених частинах Херсонської та Запорізької областей, а також ОРДЛО, округу рф. При цьому це має статися після проведення на цих територіях відповідних референдумів. Про нього, до речі днями заговорила самопроголошена керівниця Мелітополя Галина Данильченко

— Новини про створення на базі Запорізької та Херсонської областей округу та приєднання його до росії відношу до формату пропаганди, якою ця країна годує десятиліттями весь світ, останніми роками — Україну, і вже три місяці окуповані території, — прокоментував заяви рашистів в ефірі онлайн-марафону FREEДОМ міський голова Мелітополя Іван Федоров. — На сьогодні їм потрібно щось говорити людям, які змушені жити в окупації. Ось вони і придумали чергову казку, що це буде якийсь регіон рф, чи округ. Але все це немає жодного значення для нас, українців, для ЗСУ, для територіальної цілісності України. Вона має бути обов’язково відновлена, і тимчасово захоплені території повернуться під контроль України.

Також міський голова Мелітополя наголосив, що окупанти вийшли на новий рівень крадіжок зерна. Зокрема, для цього вони використовують тепер ешелони та готуються до привласнення і нового врожаю.

— Наша задача — максимально фіксувати всі обсяги викраденого зерна, щоб після перемоги претендувати на компенсацію від росії як державі, так і фермерам, — підкреслив Іван Федоров.

Як повідомляла «Індустріалка», в Мелітополі окупанти налагодили прийом заяв на отримання російського паспорта, видавати цей «папірець» планується вже цієї неділі в рамках відзначення дня країни-агресора.

Читайте також: На тимчасово окуповану територію Запорізької області виїхало близько трьох тисяч людей

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей