Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Завдяки зусиллям волонтерів лікарні Мелітополя забезпечені запасом медикаментів
Поделиться

Клініка інтенсивних методів лікування в Мелітополі отримала запас медичних препаратів

Медичні установи Мелітополя відчувають дефіцит препаратів. Вирішити це питання частково допомагають волонтери. Чергову партію ліків доставлено днями до окупованого міста.

— Завдяки неймовірним зусиллям волонтерів зі всієї України, Польщі, Литви, гуманітарному фонду «Підтримка Мелітополя» вдалося зібрати велику кількість лікарських засобів і доставити в Мелітопольську клініку інтенсивних методів лікування, — повідомив його голова Валерій Газаєв. — Ми робимо все можливе і не можливе для того щоб підтримувати наше рідне місто та земляків ліками, продуктовими наборами, підгузками, дитячим харчуванням та взагалі, всім необхідним. Особлива подяка Академії Сімейної Медицини України/ Academy of Family Medicine of Ukraine, Україно-швейцарському проєкту «Розвиток медичної освіти» та Ірина Волошина, судинному центру «Ангіолайф».
медикаменти Мелітополь
А минулого тижня фонд «Підтримка Мелітополя» привіз медикаменти також до Якимівки, Михайлівки та Нижніх Сірогоз. В рідному місті волонтери поки шукають приміщення для відновлення систематичної видачі гуманітарних наборів, рідкісних препаратів та дитячого харчування.

Читайте також: Переселенці ще з чотирьох громад Запорізької області втратили право на виплати

Читайте наші новини на сайті zprz.city


Комментарии читателей