Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Заступник командира бригади став Героєм України за героїзм на Запорізькому напрямку
Поделиться

Героєм України став полковник Денис Чаюк

Заступник командира окремої гірсько-штурмової бригади Герой України полковник Денис Чаюк ще у боях за Луганський аеропорт та забезпечення виходу сил АТО з Дебальцевого у 2015-му відточив мистецтво бути справжнім, мудрим і відважним командиром.

Чаюк Денис

Вторгнення рашистів до України офіцер застав на Дніпропетровщині. У перші дні війни з підлеглими закріпилися на північних околицях Мелітополя.

Там воїни дві доби стримували просування ворожих колон у напрямку Запоріжжя та забезпечували відхід з міста підрозділів Національної гвардії України.

Згодом захисники стали на рубежі оборони: Василівка – Токмак, Кам’янське – Оріхів, окуповані райони.

Чаюк Денис

У Малинівці офіцер організував визволення села за всіма правилами ведення бойових дій у населених пунктах. І результат цього бою вирішили швидкість, маневреність, злагодженість та стійкість дій українських сил.

Під час здійснення зачистки одного з приватних будинків, в якому сховалися рашисти, пролунав вибух гранати, і Денис Валентинович дістав поранення нижньої кінцівки, 18 осколків вилучили з ноги офіцера.

Чаюк і Зеленський

У бойових діях воїни під командуванням Дениса Чаюка стримували натиск рашистів, нищили колони техніки загарбників, захоплювали десятки рашистів у полон, здійснювали зачистку деокупованих населених пунктів.

Подвиг офіцера високо оцінили. 24 квітня Президент України присвоїв звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка».

Чаюк Денис

Джерело: Міністерство оборони України

Читайте також: Окупанти розбомбили багатоповерхівку та дитячий майданчик у селищі Запорізької області

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

 


Комментарии читателей