Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Люди_zp, Фоторепортаж
Засновницю великої трудової династії у Запоріжжі привітали з ювілеєм - фото
Поделиться

Запоріжанка, яка 44 роки пропрацювала на «Запоріжкоксі» відзначила ювілей

Ветеран праці Людмила Григорівна Качан, яка проробила на «Запоріжкоксі» 44 роки, відзначила 80-річчя. Привітати Людмилу Григорівну та вручити подарунок приїхав регіональний менеджер департаменту по взаємодії з громадськими організаціями ТОВ «Метінвест Холдинг» Сергій Власенко. Прийшли з привітаннями й подруги-колеги з «Запоріжкоксу».

"Запоріжкокс"

— Від імені підприємства «Запоріжкокс» і компанії Метінвст вітаємо Вас цим знаменним днем, — сказав Сергій Власенко. — Головне, чого бажаємо — здоров’я.

— Те, що мене прийдуть привітати від Метінвесту, не очікувала. Дуже приємно! — була схвильована Людмила Качан. — Коли мені сказали, що прийдуть привітати, я ніч не спала.

"Запоріжкокс"

Відзначала ювілей Людмила Григорівна солідний ювілей 3 липня у вузькому сімейному колі. А у неї дві дочки, внучка і онук, три правнучки. Від інших приймала привітання телефоном.

До слова, близько 20 родичів Людмили Качан пов’язали своє життя з «Запоріжкоксом» і Метінвестом — ціла трудова династія! Першою, хто прийшов на» Запоріжкокс» була саме вона.

"Запоріжкокс"

— На завод я прийшла за розподілом після Дніпропетровського металургійному інституті в 1965 році. (Родом я з Олександрівки Донецької області). Вступила до вишу, бо любила хімію.

Місяць пропрацювала на заводі контролером, а потім — інженером. Потім по моїх стопах пішли брати. Коли підросли діти, то і вони пішли на завод…

На пенсію у 2009 році я йшла на посаді старшого інженера з нової техніки, науково-технічної інформації та стандартизації. У мене була цікава робота, пов’язана з нововведеннями, науково-технічною інформацією. Була головою цехкому заводоуправління. Про роботу всі спогади хороші!

Ще подобалося, як у нас відзначали День металурга, на пляжі підприємства. Кожен цех варив собі юшку. Було по-сімейному тепло.

"Запоріжкокс"

Сергій Власенко запросив Людмилу Качан на цьогорічне святкування Дня металургів для ветеранів, яке пройде 12 липня — будуть привітання, спілкування, спільні пісні та танці.

"Запоріжкокс"

— Ми святкуємо День металурга не тільки з нинішніми працівниками підприємства і компанії, але і з ветеранами. Раніше вони підтримували нас. А тепер наш обов’язок згадати, завдяки кому створено фундамент для сьогоднішнього розвитку. Ми ведемо системну роботу з ветеранами, — каже Сергій Власенко.

Він також зазначив, що трудові династії, як у Людмили Качан — це дуже важливо. Адже так трудовий досвід передається з покоління в покоління.

"Запоріжкокс"

Читайте також: Дети сотрудников запорожских предприятий Метинвеста отдохнут в комфортных условиях.

Фото автора


Комментарии читателей