Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Свiт, Україна
Запрацював візовий режим з росією - за яких умов росіяни можуть потрапити до України
Поделиться

Віза не дає 100% гарантії перетину кордону

Сьогодні, 1 липня, в Україні запрацював візовий режим з росією. Рішення про припинення дії угоди з РФ про безвізовий режим 2 тижні тому ухвалив Уряд за дорученням Президента України Володимира Зеленського.

Відсьогодні росіяни, які бажають приїхати до України, мають оформити візу. Однак, це не дає 100% гарантії перетину кордону. У в‘їзді в Україну можуть відмовити прикордонники.

Для перетину кордону з Україною росіяни, окрім оформлення візи, мають виконати ще декілька умов. Про них розповіли в Держприкордонслужбі України.

Для перетину кордону росіянам треба мати запрошення приїхати в Україну, закордонний паспорт та ксерокопію паспортних даних сторони, що приймає. Крім цього, треба мати з собою суму, яка дорівнює 20 прожитковим мінімумам на місяць – 52 тис. гривень.

Громадяни росії, які в‘їхали до України до 1 липня мають бути зареєстровані за місцем проживання. Залишатися в Україні вони можуть до 90 днів.

Зазначимо, що оформити візи та потрапити до України не зможуть росіяни, що перебувають у санкційних списках.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що Держприкордонслужба надає українцям безкоштовну консультацію щодо перетину державного кордону. Як її отримати, читайте за посиланням.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей