Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
Запорожцы голосуют за изменения и лучшую жизнь
Поделиться

Изменения и лучшая жизнь — за это запорожцы голосуют во внеочередных выборах в Верховную раду

Избирательный участок, который находится в помещении общежития на улице Независимой Украины, 80-А (округ №76), открылся вовремя. По словам главы избирательного участка № 230999 Ольги Ляшко, с самого утра запорожцы голосуют активно.

— Відкрилися сьогодні вчасно. О 7:15 розпочали засідання, всі члени комісії були присутні. Ми перевірили сейф, металеву шафу. Потім перевірили і опломбували скриньки. В комісії 15 осіб. Зараз на дільниці сім наглядачів, але їх пізніше їх може стати більше. Ми отримали від Окружної виборчої комісії за одними виборами — 1794 бюлетені, за іншими — 1796 бюлетенів, так як не всі можуть голосувати за кандидатів.

З самого ранку люди активно голосують. Думаю, що по-обіді буде трохи спокійніше і потім ввечері буде багато людей. Також у нас на дому голосують дев’ять осіб. Також десь 30-40 осіб є тих, що змінили місце голосуваня та обрали нашу дільницу, — рассказывает глава избирательного участка № 230999 Ольга Ляшко.

Запорожцы, которые уже успели поучаствовать в голосовании во внеочередных выборах в Верховную Раду рассказывают, что голосуют за изменения к лучшему.

— Настроение отличное. пришла  с работы с суток, сразу пошла выполнять свой долг: голосовать. Я жду улучшений в нашей стране. Считаю, что все будет отлично, — отмечает жительница Запорожья Наталья Ляшенко.

— Жду улучшений, чтоб что-то в стране было лучше и в городе Запорожье, тоже было лучше. Хотелось, чтоб мосты закончили строить, — отметил житель Запорожья Сергей.

В числе те, кто уже отдал свой голос — и заместитель мэра Анатолий Пустоваров.

Сьогодні на виборчі дільниці приходять люди та голосують серцем. Вони аналізують, як ми жили останні роки. І я вважаю, що ми всі прагнемо, щоб гарні якісні зміни прийшли до нас, до наших осель, до наших дітей, до батьків, до батьків наших батьків. Я думаю, що люди будуть аналізувати: стало їм краще чи гірше. І я вважаю, що ми оберемо державну команду та команду міста Запоріжжя, яка буде робити все, щоб ми жили краще. Я за це проголосував. І вважаю, що це — наш обов’язок: голосувати, обирати, а потім робити наше життя кращим.

Читайте также: Голосуют активно: как началось утро на избирательных участках в Запорожье


Комментарии читателей