Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Запорожцям, затриманим під час комендантської години, вручили повістки
Поделиться

Як зараз поліція слідкує за порядком у Запоріжжі

У Запоріжжі патрульна поліція та поліція охорони продовжують охороняти громадський порядок, патрулюють та супроводжують колони.

За час комендантської години затримано та доставлено до підрозділів поліції 20 осіб. З них більшість чоловіків — 18. 10 чоловіків передали до територіального центру комплектації та соціальної підтримки, їм вручили повістки. Всіх затриманих перевірили співробітниками СБУ.

Й під час війни зберігаються випадки, коли водії керують транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. Так, затримали одного водія за керування автомобілем у нетверезому стані, вилучили в нього машину.

Підрозділи тактичної групи Запоріжжя продовжують готувати місто до оборони та здійснюють патрулювання з виставленням тимчасових спостережних постів і охорони важливих об’єктів. Про це повідомляє Запорізька обласна адміністрація у своєму телеграм-каналі.

Нагадаємо, що комендантська година триває з 21.00 до 05.00. А ще поки не можна гуляти по Хортиці — подробиці читайте за посиланням.

Як писала «Індустріалка», у патрульній поліції нагадували, що воєнний  стан — це не час, щоб ми всі розслабилися та повернулися до звичного життя. На жаль, такої можливості ще немає. Маємо бути напоготові та берегти один одного. У нас немає права на помилку. Коли  чуєте сигнал сирени — обов’язково треба йти до укриття.

Читайте також: Жителька окупованих Поліг: Біжиш під снарядами й здається, що все.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей