Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Культура
Запорожский театр покажет сказку-балет "Буратино"
Поделиться

В театре танца покажут спектакль для детей

Запорожский муниципальный театр танца покажет сказку-балет «Буратино».

По словам артистов, «Буратино» — это спектакль-мечта. Ведь, каждый ребенок мечтает попасть в добрую сказку, а известные герои и каждый зритель  мечтают найти свое место в жизни и справедливость.

— Яскраве театральне дійство мовою музики і танцю розповість про веселі пригоди дерев’яного хлопчиська, про страшного Карабаса-Барабаса і його ляльок, про те, що знайшли Буратіно та його друзі за дверцятами у комірчині тата Карла, — сказано в анонсе к спектаклю. — Це втілене бажання познайомити наших маленьких глядачів з чарівним світом театрального мистецтва танцю , викликати у них живе співчуття, захват і захоплення тим, що відбувається на сцені. Ми віримо, що це чудове відчуття дотику з акторською грою та танцювальною хореографією, світлом рампи, красивими декораціями і музикою назавжди залишиться в серцях наших глядачів! А на допомогу нам, звичайно, прийдуть знайомі всім персонажі повісті Олексія Толстого.

Показ сказки-балета «Буратино» состоится 12 сентября в 12:00  в ДК «Орбита». Стоимость билетов 80-120 гривен.

Запорожский театр покажет сказку-балет "Буратино"

Напомним, 11-12 сентября на площади Маяковского состоится 7-й Всеукраинский фестиваль домашней консервации. Организаторы обещают устроить для запорожцев настоящий семейный праздник с украинским колоритом.

Читайте также: В Запорожье пройдет конкурс косплея и корейских танцев 

 


Комментарии читателей