Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура
Запорожский театр готовит хореографический спектакль по мотивам известной сказки
Поделиться

В театре танца покажут сказку-балет «Гадкий утенок»

Артисты Запорожского муниципального театра танца готовят для зрителей сказку-балет по мотивам известного произведения Ганса Кристиана Андерсона «Гадкий утенок».

— Кожен з нас з’являється на цей світ прекрасним лебедем, але не кожен здогадується про це. Ти не розумієш, чому з тебе сміються, чому цькують, а іноді і ненавидять. А все тому, що ти не такий як всі! Так і герой казки Ганса Крістіана Андерсена, навіть і не здогадувався про те, що він прекрасний лебідь — для всіх він був звичайнісіньким Гидким Каченя. Поки не настала та мить, яка допомогла йому потрапити у те середовище, в ту атмосферу, в якій його б любили та поважали, а оточували б його такі самі, як і він сам, прекрасні лебеді! Хіба не щасливий був би світ, як би кожна людина на цій планеті намагалася, хоча б на хвильку, ставати дивовижним і вільним лебедем, — сказано в анонсе  к спектаклю.

Сказку-балет «Гадкий утенок» покажут 27 февраля в Запорожском академическом областном театре юного зрителя.  Начало в 11:00.

Показ спектакля состоится с соблюдением всех карантинных  требований.

Запорожский театр готовит хореографический спектакль по мотивам известной сказки

Напомним, ранее «Индустриалка» писалао том, что  настоящие шекспировские страсти: запорожский театр показал спектакль о любви — фото. 

Читайте также: Юным запорожцам предложили нарисовать символ страны и бесплатно пойти в музей

 


Комментарии читателей