Індустріалка - новини Запоріжжя

Головні, Запоріжжя, Фоторепортаж
Запорожский новый мост испытали на прочность гружеными самосвалами - фото
Поделиться

Сегодня испытали  на прочность мост через Старый Днепр, который откроют в декабре

Как сообщил глава Укравтодора Александр Кубраков, как именно должен тестироваться мост определяет проектант, но общие правила одинаковы во всем мире.

мост испытание

— Ми мали 8 вантажівок по 34 тонн кожна, заміри проводилися на кількох точках до, після, та поступово з рухом вантажівок. Результат отримаємо завтра, — написал Александр Кубраков. — Контроль якості і відповідність робіт технологічним нормам контролюють замовник, підрядник та незалежний технагляд – австрійська компанія, що працює на мостах 24/7 і має право проводити тестування сумішей чи будь-чого у будь-який момент без попередження підрядника.

мост испытание

Александр Кубраков сообщил, что для того, чтобы закончить мост за 2 года, а не за 4, как это определено контрактом, подрядчик работает на нескольких точках мега-строительства.

мост испытание

— Нагадаю, що Запорізький міст це не просто міст – це 9-кілометрова магістраль, яка складається з 6 транспортних розв’язок, у складі яких 27 штучних споруд, в тому числі два 2 позакласні мости з окремими спорудами під кожний напрямок руху, — подчеркнул глава Укравтодора.

Читайте также:  На новом запорожском мосту уже начали укладать асфальт

Источник: страница Александра Кубракова в соцсети


Комментарии читателей