Индустриалка - новости Запорожья

Главные, Запорожье
Запорожский губернатор объявил тотальную войну коррупции в сфере госзакупок
Поделиться

Губернатор опубликовал открытое письмо 

Губернатор Запорожской области Виталий Туринок заявил о начале тотальной борьбы с коррупцией в сфере государственных закупок. То есть закупок работ и услуг за средства из бюджетов различных уровней.

«На виконання політики Президента України, мною будуть вжиті заходи із тотальної боротьби з умовами та проявами корупції в органах державної виконавчої влади при проведенні державних закупівель», -написал Туринок в открытом письме. Его опубликовали на сайте Запорожской облгосадминистрации.

В связи с этим он потребовал «вжити всіх вичерпних заходів із прозорого проведення процедур державних закупівель, створення  умов для добросовісної конкуренції учасників торгів та інших форм державних закупівель».

Все это касается и борьбы с «откатами».

«Також вимагаю від керівників всіх рівнів, а також представників компаній та приватного бізнесу дотримуватись політики «боротьби з відкатами» та взяти на озброєння базові принципи боротьби з корупцією: многорівневий контроль, додатковий незалежний регулярний аудит, розподіл обов’язків між відповідальними фахівцями за процедуру державних закупівель, недопущення стійких та довготривалих зв’язків та відносин між «посадовець-контрагент» тощо», — написал глава ОГА в письме.

По его словам, антикоррупционные меры повлекут за собой «очікуване зниження вартості державних закупок на 15-20%».

Туринок пообещал взять этот вопрос на контроль, а также заявил, что рассчитывает на помощь общественности.

Читайте также: Президент Украины извинился перед запорожцами


Комментарии читателей