Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Происшествия, Украина
Запорожский городской голова Владимир Буряк прокомментировал обыски в аэропорту
Поделиться

Мэр Запорожья высказался об обысках в аэропорту

Вчера, 17 января, сотрудники управления СБУ в Запорожской области проводили обыски в аэропорту «Запорожье». Об этом «Индустриалка» писала ранеее.

Ситуация на своей официальной странице  в Facebook прокомментировал и Запорожский городской голова Владимир Буряк.

Про ситуацію в запорізькому аеропорту.Так, дійсно, вчора там була виїмка документів. Сказати, що для мене це було…

Опубліковано Владимир Буряк. Официальная страница городского головы Запорожья Субота, 18 січня 2020 р.

-Так, дійсно, вчора там була виїмка документів. Сказати, що для мене це було великою несподіванкою, не можу. З самого початку будівництва нового терміналу ми, м’яко кажучи, як на пороховій бочці. На жаль, у вітчизняних реаліях так прийнято: на один горошок — сім мисок.
Особливо нездорова атмосфера склалася на заключному етапі будівництва терміналу, коли в міністерствах заговорили про необхідність передачі аеропорту Запоріжжя в концесію.

Але! Я повторюю ще раз: новий термінал запорізького аеропорту побудований на гроші запорізької громади! Тому хочу заспокоїти всіх запорожців — аеропорт ми не віддамо! Впевнений, що депутати міськради мене підтримають.

Як розгортатимуться подальші події навколо аеропорту, прогнозувати складно. Як і складно назвати щирі мотиви організаторів обшуків.
Не виключаю політичних бажань заблокувати роботу нашого з вами аеропорту та зірвати пуск нового терміналу в березні.
Час покаже, але обшуки мене не залякають і я твердо стоятиму на позиції того, що аеропорт є і буде власністю запорізької громади, і відібрати його ніхто не зможе.

Наші юристи нададуть всю інформацію, що цікавить правоохоронців. Ми забезпечимо повне сприяння в їх роботі, щоб виключити спекуляції, — говорится в сообщении Владимира Буряка.

Читайте также: Алексей Гончарук останется на должности премьер-министра Украины


Комментарии читателей