Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Запорожским предпринимателям рассказали, как получить доступные кредиты
Поделиться

 В Запорожье презентовали государственную программу «Доступні кредити 5-7-9%»

Запорожские предприниматели смогут получить кредит на выгодных условиях, если будут отвечать определенным требованиям и подходить по критериям.

По сути — подать заявку на получение кредита может любой украинец, который или только хочет открыть собственное дело, или имеет бизнес с доходом до 50 млн грн в год и мечтает о его расширении.

О нюансах, которые необходимо знать, чтобы стать участников программы «Доступні кредити 5-7-9%», в Запорожье сегодня рассказали на мастер-классе для предпринимателей.

В Запорожье презентовали государственную программу «Доступні кредити 5-7-9%»

В презентации программы принял участие председатель Запорожской облгосадминистрации Виталий Туринок.

– Вперше в нашій країні з’явилась програма кредитування для малого підприємництва. Держава покриває певний відсоток, щоб наші підприємці могли взяти кредит на розвиток своєї справи під вигідний, відповідно низький відсоток: 5%, 7% або 9%. Логіка започаткування ініціативи дуже проста: мікро та малий бізнес розвивають свою справу, збільшують статки, відповідно розширюють діяльність та з’являються нові робочі місця. Досить українцям шукати кращої долі за кордоном. Нам і тут потрібні працівники, – отметил Виталий Туринок.

О программе детальнее рассказал директор Офиса администрирования проектов международного финансового сотрудничества Минфина, под руководством которого функционирует Фонд развития предпринимательства, Руслан Гашев:

– Програма доступних кредитів була запущена фактично за два місяці, і вона має два компоненти: компенсація відсоткових ставок до рівня 5%, 7%, 9% та кредитні гарантії. Другий компонент буде запущений трохи згодом, і він більше розрахований на позичальників-початківців, які не мають стабільного забезпечення. У 2020 році уряд вже виділив на програму 2 млрд грн. За рік це дозволить видати понад 50 тисяч доступних кредитів, створити до 90 тисяч нових робочих місць і залучити близько 2 млрд грн внутрішніх інвестицій у сферу малого бізнесу. Основними напрямками кредитування є розвиток малого підприємництва, збільшення обсягів виробництва, експорт та імпортозаміщення, розвиток переробної галузі, впровадження інновацій тощо. За умовами Програми можна отримати до 1,5 млн грн кредиту строком до п’яти роквів.

Как сообщается на сайте Запорожской ОГА, в программе пока участвуют четыре государственных банка: АО «Ощадбанк», АО КБ «ПриватБанк», АБ «Укргазбанк» и АО «Укрэксимбанк», впрочем уже и коммерческие банки готовы к сотрудничеству.

Читайте также: Запорожские таксисты вышли на массовую акцию протеста — фото

Фото: сайт Запорожской ОГА


Комментарии читателей