Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
Запорожские нацгвардейцы вечером на улицы вышли в новой форме - фото
Поделиться

Запорожские нацгвардейцы будут  патрулировать улицы  в форме синего цвета

Сегодня вечером военнослужащие части 3033 Нацгвардии впервые вышли на патрульную службу по охране общественного порядка в специальной форме нового образца.

гвардейцы

«В цьому році Національна гвардія розпочала самостійне несення служби та виконання завдань по охороні громадської безпеки в містах і селах держави.

Наші військовослужбовці неодноразово рятували громадян від злочинців, надавали необхідну допомогу.

Вони також знаходили зниклих, вилучали зброю та наркотики, затримували правопорушників, чим і завоювали свій авторитет та вдячність українського народу.

гвардейцы

Побачивши патрулі Нацгвардії, кожен може бути впевненим у своїй безпеці. А нова форма одягу тепер стане «візитівкою» наших патрулів», — рассказал полковник Андрей Зеленин.

кинолог

Гвардейцы выполняют задачи в составе пеших и автопатрулей. Также к несению службы привлекаются кинологи со служебными собаками.

гвардейцы

«Мені подобається нова форма, вона практична, дуже тепла і комфортна, не сковує рухи, спорядження розміщується зручно. Та і вигляд зовсім інший: форма сучасна, особистий нагрудний жетон, погони та кокарда.

Здалеку видно – це Національна гвардія. Тепер патрулювати будемо ще якісніше!», — делится впечатлениями солдат Руслан Бучила.

Читайте также:  Охранять порядок на улицах теперь будут нацгвардейцы

Источник: воинская часть 3033 Национальной гвардии УкраиныКомментарии читателей