Индустриалка - новости Запорожья

Главные, Запорожье, Украина
Запорожские мосты вошли в список приоритетных объектов для страны на 2021 год
Поделиться

Запорожские мосты в 2021 году планируют полностью достроить

Сегодня в Киеве стартовал всеукраинский форум «Украина 30. Инфраструктура». На нем обсуждают темы восстановления и развития инфраструктуры в Украине. В частности, продолжение государственной программы «Большая стройка», финансирование долгосрочных проектов и роль международных партнеров в этом процессе.

Открыл форум Президент Владимир Зеленский. Он подвел итоги прошлого года и рассказал о целях на этот год.

— Наша ціль на 2021 рік — 4,5 тисячі кілометрів державних доріг та 2 тисячі кілометрів місцевих доріг. Крім цього, ми маємо кілька амбітних пріоритетних проєктів. Один з них — це київська обхідна дорога. Чи не від початку незалежності про неї багато хто говорив, хто обіцяв, але ніхто так і не побачив цю дорогу. Інший амбітний проєкт, присвячений 30-річчю незалежності, — траса М-30. Це буде найдовша дорога України протяжністю 1 тисячу 400 кілометрів, яка з’єднає схід і захід нашої Батьківщини.

Наш другий пріоритетний напрямок — це національна програма відновлення мостів. В її рамках у 2020 році було побудовано та оновлено 216 мостів та мостових переходів. Серед яких — легендарний та сумнозвісний міст у Запоріжжі. Роками він існував тыльки на папері і в передвиборчих обіцянках. Минулого року ми відкрили в Запоріжжі перший міст через Дніпро, а цьогоріч плануємо завершити інші, — отметил Владимир Зеленский.

Президент также анонсировал новую программу «Большая реставрация». В рамках этой программы в стране будут восстанавливать культурные памятки — замки, музеи, архитектурные творения.

— Цьогоріч ми почали програму «Велика реставрація». Мова йде про відновлення українських замків, музеїв, театрів та інших перлин нашої історичної і культурної спадщини. За 3 наступних роки буде відреставровано біля 150 таких об’єктів по всій Україні, — заявил Владимир Зеленский.

Ранее «Индустриалка» сообщала о том, какие объекты Запорожской области отремонтируют за счет фонда регионального развития. Подробнее о них можно узнать по ссылке.

Читайте также: В Запорожье собирают уже третью секцию вантового моста

Фото с телеграм-канала «Ukraine30»


Комментарии читателей