Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Культура, Фоторепортаж
Запорожские дети побывали в волшебной сказке
Поделиться

В День Святого Николая запорожским детям показали яркое представление

Настоящую сказку в День Святого Николая комбинат «Запорожсталь» подарил детям из четырех подшефных учреждений: дома ребенка «Солнышко», школ-интернатов «Світанок» и «Оберіг», а также центра социально-психологической реабилитации детей. Для ребят устроили яркий праздник во Дворце культуры металлургов.

Запорожские дети побывали в волшебной сказке

В холле детей встречали аниматоры. Для всех желающих работали мастер-классы, на которых детей учили делать оригинальные сувениры своими руками. А в праздничной фотозоне можно было сделать фото на память.

Запорожские дети побывали в волшебной сказке

Поздравить ребят с Днем Святого Николая приехал представитель ПАО «Запорожсталь», депутат Запорожского горсовета от Оппозиционного блока Игорь Чумаченко.

— Сьогодні свято, яке з нетерпінням чекають і діти, і дорослі. В цей день важливо зробити все, щоб здивувати дітлахів, подарувати їм чарівну казку, — отметил Игорь Чумаченко. — Сьогодні мені випала нагода стати помічником святого Миколая від комбінату «Запоріжсталь» і привітати дітлахів с прийдешніми святами. Діти, для яких ми влаштували свято — це не просто наші підшефні, якими ми опікуємося і яким надаємо системну допомогу. Це дійсно наші справжні друзі. Ми проводимо разом час, влаштовуємо спільні заходи. Їх радісні обличчя, щирі посмішки та зацікавленість — це найкраща подяка для нас.

Без подарков не остался никто

На празднике собралось около 250 детей. Почти все они пришли на праздник в карнавальных костюмах и нарядных платьях. Конечно, ни один из ребят не остался без сладкого подарка. Дети, которые в течение года достигли успехов в учебе или творчестве, получили еще и специальные подарки.

Дети, которые в течение года достигли успехов в учебе или творчестве, получили еще и специальные подарки.

В свою очередь ребята вместе с учителями тоже приготовили особенные подарки для комбината «Запорожсталь» — сувениры, сделанные своими руками.

— Кожного року ми з дітьми чекаємо цього свята, робимо чарівні подарунки і ставимо на підвіконня чобітки, — поделилась учитель начальных классов школы-интерната «Світанок» Елена Грищишина. — Сьогодні діти прокинулися і побачили, що чобітки наповнилися подарунками. День Святого Миколая — одне з моїх найулюбленіших свят. Це вшанування добрих традицій. На свято прийшло 211 дітей з нашого інтернату.

Ми дуже вдячні нашим шефам — комбінату «Запоріжсталь». Вони завжди приїздять до нас в гості, допомагають з оснащенням та всім необхідним для дітей. Ми теж до них їздимо. Наприклад, нещодавно наші діти вітали комбінат з 85-річчям. Можна сказати, що комбінат «Запоріжсталь» — наш власний добродій, такий як святий Миколай.

Елена Грищишина с учениками

Поучаствовали в волшебной истории

Дворец культуры металлургов подготовил для детей волшебное представление, главным героем которого стал сам Святой Николай. Дети тоже участвовали в представлении — топали, хлопали и отгадывали загадки.

представление

Ученица школы-интерната «Оберіг» Карина Лаврова призналась, что именно волшебный праздник подарил ей чудесное настроение.

— Сьогодні зранку я прокинулася та знайшла під подушкою фрукти, цукерки та книгу,- рассказала Карина. — В школі ми теж вітали один одного і давали один одному цукерки. На свято я прийшла разом зі своїм класом. Із всіх зимових свят мені найбільше подобається Новий рік. Але після такої гарної вистави я відчуваю новорічний настрій вже сьогодні.

Читайте также: Во все районы Запорожья отправились помощники Святого Николая

Фото Александра ПрилепыКомментарии читателей