Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Культура, Фоторепортаж
Запорожские археологи нашли фундамент из надгробий
Поделиться

Археологи Национального заповедника «Хортица» обнаружили жуткую находку

Археологи Национального заповедника «Хортица» во время поисковых работ обнаружили возле разрушенного менонитского кладбища фундамент из надгробий менонитов.  Об этом на своей странице в соцсети директор департамента культуры, туризма, национальностей и религий облгосадминистрации Владислав Мороко.

археологи

«Згідно інформації, яка надійшла до департаменту культури, туризму, національностей та релігій ЗОДА від Максим Остапенко (генеральный директор заповедника. — Ред.), під час пошукових робіт, фахівцями Національного заповідника «Хортиця» виявлено цікавий об’єкт. Неподалік від знищеного менонітського цвинтаря знайдено фундамент, який зроблено з надгробків менонітів.

археологи

Жахлива знахідка за суттю. Більшовики ніколи не вважали «неблагонадійні нації» за людей. Атому нищили всі згадки про них – в назвах населених пунктів, топоніміці і, як бачимо, навіть на цвинтарях.

археологи

Мною особисто направлені на місце робіт фахівці ЗОЦОКС для фіксації знахідки та взяття ії під охорону держави. Також поспілкувався із Леткеманом Борисом Львовичем, що є представником менонітської спільноти сьогодні, який теж виїхав на місце розкопок».

археологи

Как сообщили «Индустриалке» в Национальном заповеднике «Хортица», подробности сообщат позже.

Читайте также: В Запорожье пройдет необычная презентация книги.

Фото со страницы Владислава Мороко


Комментарии читателей