Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Культура, Фоторепортаж
Запорожская учительница с 60-летним стажем на пенсию не собирается - фото
Поделиться

Преподаватель больше полувека работает в запорожской школе

Преподаватель английского языка Лариса Ивановна Качан работает в запорожской школе №4 уже 56 лет, ее общий стаж работы учителем — 60 лет. Несмотря на серьезный возраст — 82 года — на пенсию Лариса Ивановна не собирается. Говорит, что любит вести активную жизнь и быть в курсе всех событий. Она не только преподает английский язык детям, но и осваивает новые технологии и использует их в работе. А еще проводит уроки английского по Skype.

Лариса Ивановна Качан

— Я народилася тут, у Запоріжжі, закінчила школу №18. Одним з моїх вчителів був Іван Іванович Яковлєв, видатний педагог. Ця людина дуже вплинула на мене, зіграла велику роль в тому, що я вирішила стати вчителем. Спочатку пішла вчитися на викладача російської мови та літератури, а потім вирішила стати вчителем ще й англійської, адже це мова всіх освічених людей. Потім я подумала, що запорізького вишу мені мало. Вступила ще до московського. Після закінчення рік працювала в Таджикістані, потім в Розівці. А з 1963 року працюю в школі №4, — рассказала Лариса Ивановна. — Тут багато дітей та батьків поважають мене, і мені тут комфортно. Я вдячна адміністрації школи за те, що мене підтримують. Тому я працюю в цій школі і буду продовжувати працювати. Не хочу бути осторонь життя. Хочу бути активною. І в цьому мені підтримують мої учні.

урок

В честь наступающего Дня учителя поздравить педагога приехал заместитель городского головы Анатолий Пустоваров.

— Всі ми виходці зі школи, пам’ятаємо шкільне подвір’я, свою парту, клас, перших друзів і вчителів. День вчителя — це дуже тепле, родинне свято. Вчителі навчають дітей не тільки шкільній програмі, а й як жити, працювати, любити. Вчитель — це дійсно наставник та психолог, — отметил Анатолий Пустоваров. — Сьогодні ми привітали фахівця, який присвятив своїй справі більше 50 років. Хочеться побажати Ларисі Іванівні і далі працювати у школі та дарувати дітям любов до знань.

поздравление

Читайте также: Лучших учителей Запорожской области удивляли живыми картинами и экзотическими плодами

Фото Александра Прилепы


Комментарии читателей