Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Экономика
Запорожская область - в тройке лидеров по привлечению инвестиций
Поделиться

Запорожская область вошла в тройку лидеров по объемам инвестиций

Третий международный «InCo Forum-2018», который проходит в выставочном центре «Козак-Палац», призван помочь громадам в привлечении инвестиций на реализацию масштабных инициатив.

В Запорожской области уже есть примеры успешной реализации совместных проектов. Об этом шла речь на итоговой дискуссии форума, в которой приняли участие представители власти.«InCo Forum-2018»

Це вже третій форум і ми вже маємо конкретні результати, — отметил председатель Запорожской облгосадминистрации Константин Брыль. — Запорізький край показав себе як надійний партнер для інвесторів. Це підтверджують вже реалізовані проекти. Сьогодні ми презентуємо прямий міст, як буде забиватися перша паля великого інвестиційного проекту у Вільнянському районі. Це більше 600 мільйонів інвестицій, це податки та робочі місця. Другий не менш важливий проект на суму близько 300 млн доларів — це Приморська ВЕС компанії ДТЕК. В січні буде перший кіловат в мережу енергонезалежності нашої країни. Ми вийшли на третє місце в Україні за кількістю інвестицій. Хочу подякувати вітчизняним інвесторам.

Областная власть работает над тем, чтобы создать в регионе хороший инвестиционный климат и оказывает поддержку инвесторам. «InCo Forum-2018» — еще одна возможность показать открытость нашей области для привлечения средств на реализацию проектов. Такое мнение высказал первый заместитель председателя Запорожского облсовета Егор Семенков.

— Форум має велике значення для розвитку регіону. Залучення інвесторів це, в першу чергу, питання довіри до влади, до громад та до того, що кошти, які вкладені в розвиток району, принесуть користь. Потенціал Запорізької області величезний. Усі громади відкриті для залучення інвестицій, — сказал Егор Семенков. — Я вважаю, що влада сьогодні максимально відкрита, щоб великі підприємства, такі як Метінвест та ДТЕК, а також середній і малий бізнес, могли залучати інвестиції, створювали робочі місяця і, відповідно,підвищували рівень життя в нашій області.

Оценил «InCo Forum-2018» и вице-президент Торгово-промышленной палаты Украины Ростислав Коробка:

— Форум, який проводиться у такому великому промисловому місті як Запоріжжя, показує велику зацікавленість інвесторів. Є гарна синергія бізнесу та ОТГ. Якщо громади хочуть отримати фінансування, вони мають таку змогу. Приємно спостерігати за активністю учасників та бачити, як підіймаються питання енергоефективності, залучення зелених інвестицій.

Кстати, свое приветствие участникам форума передал также Президент Украины Петр Порошенко. Его текст зачитали перед началом итоговой дискуссии.

Читайте также: Запорожье встречает День города реальными достижениями

Фото Александра ПрилепыКомментарии читателей