Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Культура, Фоторепортаж
Запорожская молодежь побывала на необычном уроке - фото
Поделиться

В Запорожье прошел урок мужества для молодежи

В честь Дня Соборности Украины в областном центре молодежи прошел урок мужества. На него пригласили старшеклассников, студентов и рабочую молодежь. Перед молодыми людьми выступили представители областной и городской власти: председатель Запорожской ОГА Виталий Туринок, первый заместитель председателя облсовета Егор Семенков, управляющий делами исполкома Запорожского городского совета Роман Омельянович, ветераны АТО, военнослужащие.

урок мужества

Молодежи напомнили об истории праздника. Также в рамках необычного урока прошел небольшой концерт и квиз (викторина) по истории Украины. Закончилось мероприятие панельной дискуссией, поучаствовать в которой мог каждый. Также в рамках урока мужества в центре молодежи организовали две выставки, на которых можно было узнать о выдающихся исторических деятелях Украины.

урок мужества

— За ініціативи Обласної державної адміністрації цього року формат святкування Дня Соборності змінили. Влада вирішила піти до молоді. Тож, сьогодні в обласному центрі молоді ми організували урок мужності. Він відбувається в такому інтерактивному цікавому форматі. Наша головна тема сьогодні — День Соборності. Мі поговоримо про історію, про те, як тяжко іноді нам діставалася наша незалежність, і як ми маємо її зберегти, — поделилась заместитель директора Запорожского областного центра патриотического воспитания молодежи Дарья Точилина.

урок мужества

Представители областной и городской власти поздравили молодежь с Днем Соборности.

— День Соборності має дуже велике значення для кожного з нас. Ми єдині, і це головне, бо мета у нас одна — створити нову сучасну Україну, де будуть жити наші діти і не буде бажання виїхати на чужбину, щоб шукати кращої долі. Сьогодні у нас в країні біда — окупований Крим та тимчасові окуповані території на сході. Але ми єдині в тому, що ми повернемо їх, чого б нам це не коштувало та скільки б часу не минуло, бо там живуть такі самі українці, — сказал Виталий Туринок.

урок мужества

— День злуки — це день, коли Українська Народна Республіка об’єдналася з Західноукраїнською Народною Республікою. Чи актуально це зараз, через 101 рік? Звісно, актуально. Я впевнений, що єдність повинна бути в першу чергу в наших головах. Сьогодні я дивлюся на молодих людей. Кожен з вас повинен розуміти, що саме йому творити українське завтра. Саме ви будете будувати Україну та робити її найкращою країною з усіх. Тому від щирого серця прийміть вітання зі святом. Хай цей акт злуки допоможе нашій країні бути не просто незалежною, а сильною та заможною країною, де кожний громадянин є щасливим.

урок мужества

Запорожцы, которые сделали весомый вклад в развитие города и области, получили награды от представителей городской и областной власти.

урок мужества

Читайте также: Запорожские автомобилисты проехались с флагами по городу — фотоКомментарии читателей