Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Запорожская детвора наденет на День знаний новенькие вышиванки от друзей из Ровенской области
Поделиться

Вышитые сорочки ребятам, которые учатся в Мирненском центре, получили в подарок от воскресной школы города Дубно

На этой неделе воспитанники КУ «Мирненский областной центр социально-психологической реабилитации детей» Запорожского областного совета, которые идут в первый класс, получали подарки ко Дню независимости из далекого города Дубно, что в Ровенской области. Их передал коллектив  воскресной школы «Божа нивка».

— Чужих детей не буває. Так хочеться, щоб вихованці з дитячих притулків, позбавлені батьківської турботи, любові та ласки, теж відчули радість цього свята, — написала на своей странице Галина Семенович — директор воскресной школы «Божа нивка», действующей при Свято-Вознесенском храме Православной Церкви Украины в городе Дубно. —  Уже 1-го вересня ці дітки одягнуть чудові обновки на перший у своєму житті День знань. Цього разу крім вишиванок в посилку ми поклали прапорці, солодощі, українські віночки та прикраси для волосся дівчаткам. Дякуємо за таку гарну ідею вчительці і волонтерці Ганні Бут із Мелітополя, з якою я познайомилася в Києві під час творчих зустрічей освітян, яка за версією Global Teacher Prise Ukraine у 2020 році ввійшли в ТОП-50 кращих вчителів України!

Галина Семенович уточнила «Индустриалке», что в такой акции воскресная школа участвует первый раз, но дети и их родители сразу откликнулись на предложение в ней поучаствовать. В Мелитополь они отправили около трех десятков вышитых сорочек. Обновки будущие первоклассники из Мирненского центра уже примерили.

— Справжнє диво подарувала пані Галина разом з мешканцями міста Дубно, Підборці — прихожанами Свято-Вознесенської церкви, а також хлопчиками і дівчатками з недільної школи «Божа нивка», — отметила Анна Бут — преподаватель Государственного учебного заведения «Мелитопольский профессиональный аграрный лицей» Анна Бут. — Пам’ятаєте акцію «Подаруй вишиванку першокласнику», діточкам, які опинилися у скрутному матеріальному становищі, діточкам з наших реалібітаційних центрів, яку було оголошено ГО «Спілка волонтерів та ветеранів АТО «Небайдужі»?

Я особисто взяла участь у ній. І закинула оголошення у вайбер групу «Топ-50 кращих вчителів України». І отримала відгук від пані Галини. Подарункам були здивовані та розчулені усі — і дітки, й дорослі. Нехай дітки носять здорові і ростуть щасливі! Я також отримала і вишиванку, і цукерки, і прапор, і стрічки, і малюночки. Ось так звичайна акція «Подаруй вишиванку першокласнику» перетворилася на міст доброти між такими далекими містами, як Дубно і Мелітополь.

Читайте также: Черешня в ликере и чипсы из кабачков: в Мелитополе запустили крафтовое производство полезных продуктов

Фото предоставлены Анной Бут и Галиной Семенович.


Комментарии читателей