Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Запорожье разделили на зоны
Поделиться

В Запорожье завершились работу по зонированию территории города

Зонирование — важная составляющая Генплана Запорожья, утвержденного на сессии Запорожского горсовета в сентябре. Что оно даст городу и горожанам, «Индустриалка» выяснила у главы земельной комиссии, депутата горсовета от Оппозиционного блока Игоря Чумаченко.

Игорь Чумаченко

— На сесійне засідання 28 лютого виноситься проект рішення про зонування території міста, — сообщил Игорь Чумаченко. — Це останній крок у структурі Генерального плану, зміни до якого ми затвердили у вересні. Хочу зазначити, що Генплан не приймався з 2014 року. Його затвердження — це спільна робота міської влади та профільних департаментів. Ми не лише приводимо у відповідність до закону усю містобудівну документацію. Ми створюємо підґрунтя для того, щоб місто розвивалося. Вкрай важлива умова, яку слід буде виконати – забезпечити вільний доступу громадян до інформації стосовно розвитку міста. Це дасть можливість узгодити інтереси громади та інвесторів; враховувати необхідність збереження об’єктів історико-культурної спадщини у нашому місті. Це – ще один крок до того, щоб почати процедуру продажу земельних ділянок через аукціон, — саме цього чекають підприємці. Також жителі Запоріжжя нарешті зможуть оформити землю у власність. 

Полностью новый Генплан Запорожья заработает уже в марте.

— Далі вже кожен підприємець та мешканець зі своїми питаннями буде звертатися до профільних департаментів та встановлювати право власності на земельну ділянку або поновлювати договір оренди вже в умовах діючого Генплану, — отметил Игорь Чумаченко. 

Читайте также: В Запорожье воины АТО получат земельные участки


Комментарии читателей