Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Люди_zp, Экономика
Запорожанка придумала интересную идею и во время жесткого карантина открыла свой бизнес
Поделиться

Запорожцы смогут воспользоваться приложением для мобильных телефонов о здоровом образе жизни

Жительница Запорожья Валентина Голец по образованию провизор. Она закончила Запорожский медицинский университет. Валентина Александровна также — магистр физического воспитания. Имеет научную степень кандидата биологических наук. Более 30 лет работала научно-педагогическим работником в запорожских вузах.

За время работы у нее накопился большой опыт создания учебно-методических материалов по медицинским и биологическим дисциплинам. Последние 10 лет Валентина Александровна создавала контент в электронном виде для систем дистанционного обучения.

-Восени минулого року я звільнилася з ВУЗу, — рассказала Валентина Александровна. — Мені хотілося більше часу приділяти створенню контенту. А навчальний процес у викладача досить насичений у зв’язку з дистанційним навчанням, тому мені не вистачало часу. Я звернулася до міського центру зайнятості, щоб знайти роботу автора дистанційних навчальних курсів. Фахівці центру шукали мені відповідну вакансію, але такої роботи не знаходилося. Тоді мені прийшла ідея створити власний мобільний додаток про здоровий спосіб життя. Я пройшла курс для початківців-підприємців на платформі «Дія-Бізнес» і прослухала курс з геймдизайну на «Coursera». У центрі зайнятості мені допомогли скласти бізнес-план, який я успішно презентувала та захистила. Після цього було прийнято рішення про надання мені одноразової допомоги на відкриття власної справи.

Карантин не остановил

Открыть свое дело Валентина Голец решила в непростое время — пандемию коронавируса. В январе, когда в нашей стране действовал жесткий карантин, Валентина Александровна собрала необходимые документы, а в начале февраля зарегистрировалась, как физическое лицо-предприниматель и начала реализовывать свою идею — мобильное игровое приложение для популяризации здорового образа жизни.

-Незважаючи на карантинні обмеження та сумніви, на перший погляд, перспективи розвитку бізнесу, складність прогнозування реального прибутку та обсягів реалізації товарів та послуг, є люди, серед зареєстрованих безробітних Запорізького міського центру зайнятості, які свідомо та чітко прийняли для себе рішення забезпечити себе роботою самостійно, — отметила начальник отдела активной поддержки безработных Запорожского городского центра занятости Юлия Бурлак.- Для допомоги таким безробітним серед послуг, які надаються центром зайнятості, передбачена низка заходів у сприянні відкриття власної справи.

По программе центра занятости безработным, которые решают открыть свой бизнес, специалисты помогают создать бизнес-план и проводят консультацию. При успешной защите бизнес-плана, безработным единоразово осуществляется выплата пособия по безработице для организации своего дела.

Учиться играя

Именно на карантине люди стали проводить с гаджетами намного больше времени. Поэтому обучение с помощью мобильного телефона или планшета, еще и в игровой форме, стало хорошей бизнес-идеей.

-Гаджети стали невід`ємною частиною життя як дітей, так і дорослих, — говорит Валентина Голец. — Молодь та діти стали менше читати, пізнавати, цікавитися науковими новинами, а свій час спрямовують переважно на розваги, не приділяючи достатньо часу і уваги своєму здоровому способу життя. Мій мобільний додаток за категорією — це гра-симулятор життя. Гравець буде розвивати свого віртуального персонажа від його народження до смерті. У людини буде з`являтися вибір щоденних життєвих дій, який впливатиме на його характеристики — показники здоров’я. Людина буде дізнаватися корисну інформацію зі здорового способу життя і бачити, як обрані дії впливають на якість його життя.

Валентина Голец

Особое внимание Валентина Александровна уделяет контенту приложения. Он будет на украинском языке. Это — обучающее игровое приложение для детей и молодежи, но оно будет интересно и взрослым людям.

-Воно буде, за моєю задумкою, виробляти у людини відповідальність за власне життя, — отметила Валентина Голец. — Подібні додатки є у маркетах, але в них відсутній україномовний контент і вони переважно розважальні, а я хочу за допомогою гейміфікації популяризувати здоровий спосіб життя серед української молоді.

В центре занятости отмечают, что Валентина Александровна показала успешный пример самозанятости в период карантина.

-Цей приклад сам говорить за себе, — отметила Юлия Бурлак.- Незважаючи на обмеження, безробітні особи, які чітко визначилися з напрямом діяльності, мають усі шанси самореалізуватися в бізнесі завдяки сприянню служби зайнятості.

Мобильное игровое приложение для популяризации здорового образа жизни будет доступно в App Store и Google Play.

Читайте также: Запорожцы, которые потеряли работу, смогут получить субсидии по упрощенной схеме.

Фото предоставила Валентина Голец


Комментарии читателей