Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Культура, Фоторепортаж
Запорізький завод засипали зерном - фото
Поделиться

На комбінаті «Запоріжсталь» відзначили Старий Новий рік

За традицією молодь підприємства привітала колег зі Старим Новим роком. Хлопці посівали зерном, співали народні пісні і бажали всім щастя. Посівальники побували в основних цехах, а також привітали зі святом начальників структурних підрозділів.

Старый Новый год

За поздоровлення посівальники отримували солодощі. Пізніше їх передадуть в підшефні дитячі установи комбінату, а також багатодітні родини.

— Ми посіваємо на Старий Новий рік вже чотири роки поспіль, я беру участь в цьому заході вже вдруге. Робимо відразу дві добрі справи: і колег вітаємо, і солодощі для дітей збираємо, — поділився машиніст-інструктор цеху експлуатації управління залізничного транспорту Віталій Коврига.

Старый Новый год

Одним з тих, кого привітала зі святом молодь, став директор з охорони праці, промислової та техногенної безпеки комбінату «Запоріжсталь» Ігор Черняк.

— Дуже гарна справа, спасибі молоді за те, що вона організовується і вже котрий рік приходить у гості. Я завжди із задоволенням чекаю посівальників і готую подарунки. Розумію, що вони йдуть на добру справу. Діти — це найкраще, що у нас є. Дуже хочеться, щоб такі заходи продовжувалися, — зазначив Ігор Черняк.

Побували представники молодіжної організації і в цеху холодної прокатки №1.

представники молодіжної організації в цеху холодної прокатки №1

— Посівання — це щорічна традиція молодіжної організації. Ми намагаємося охопити максимум цехів, щоб подарувати людям святковий настрій, насипати всім щастя на цілий рік і зібрати якомога більше солодощів для наших підшефних діточок, — поділився різальник металу цеху холодної прокатки №1 Євген Круглий.

представники молодіжної організації в цеху холодної прокатки №1

— Молодіжна організація завжди дуже яскраво — з піснями і танцями — вітає цех і комбінат зі Старим Новим роком. Ми цю традицію підтримуємо, завжди до неї готуємося, готуємо обов’язково солодощі, невеликі подарунки в скриньках, які, як ми знаємо, будуть передані дітям. Ми вдячні молодіжній організації за те, що вона приносить в виробничий процес частинку радості і свята, — поділився начальник цеху холодної прокатки №1 Олександр Тищенко.

Читайте також: В Запоріжжі біля головної ялинки влаштували флешмоб — відео

Фото автора


Комментарии читателей