Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Запорізький військовий госпіталь залишився без командира
Поделиться

Командира Запорізького військового госпіталю звільнили з посади

Командування Медичних сил Збройних Сил України прийняло рішення про звільнення з посади командира Запорізького військового госпіталю Віктора Писанка. «Обезголовити» медзаклад командування вирішило, незважаючи на звернення колективу госпіталю та численні відкриті листи від волонтерських та благодійних організацій, в яких містилися лише позитивні відгуки про Віктора Писанка. Про це повідомили на офіційній сторінці Запорізького військового госпіталю в Facebook.

— В той час, коли майже вся Запорізька область знаходиться під окупацією, по середмісті наносяться ракетні удари, гинуть і страждають люди, прифронтовий госпіталь обезголовлюють. Ми просимо допомоги громади міста Запоріжжя в захисті інтересів госпіталю, — написали на сторінці госпіталю.

З приводу звільнення командира у військовому госпіталі організували прес-конференцію, куди запросили журналістів та громадськість. Про подробиці заходу читайте на сайті «Індустріалка» пізніше.

Зазначимо, що з початку війни Запорізький військовий госпіталь прийняв понад 2 тис. поранених. Більша частина з них повернулась у стрій.

Нагадаємо, що Віктор Писанко очолив військовий госпіталь лише за кілька тижнів до початку повномасштабного російського вторгнення. За короткий час він кардинально змінив роботу медзакладу на краще. Зокрема, покращив матеріально-технічну базу госпіталю, впровадив телемедицину, налагодив співробітництво із Запорізьким державним медичним університетом, обласною військово-цивільною адміністрацією, волонтерами та благодійними організаціями, в тому числі міжнародними.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей