Індустріалка - новини Запоріжжя

Видео, Запоріжжя, Здоров'я
Запорізький військовий госпіталь отримав "хірургію на колесах"
Поделиться

«Хірургію на колесах» до Запоріжжя привезли аж з Данії

Медики Запорізького військового госпіталю, які рятують життя наших захисників, передали «хірургію на колесах». Пересувний хірургічний комплекс привезли до Запоріжжя з Данії, повідомляється в телеграм-каналі секретаря Запорізької міської ради Анатолія Куртєва.

За його словами, «хірургію на колесах» передав директор громадської організації Beluga UA Олександр Белюга. Придбати та обладнати цей комплекс допомогли кілька організацій. Хтось відповідав за доставку та супровід цінного вантажу, хтось допоміг його доукомплектувати медичним обладнанням та ліками. Тепер у ранених бійців буде набагато більше шансів відновитися після важких поранень.

 

«Хочу подякувати кожному, хто доклав зусилля для того, щоб у запорізьких лікарів з’явився цей хірургічний комплекс на колесах. Висловити слова подяки хочу також медичним працівникам, які продовжують щодня рятувати життя наших захисників. Разом робимо спільну справу та наближаємо нашу перемогу», — сказав Анатолій Куртєв.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що у Запорізькому військовому госпіталі зібрали меблі для оновленого відділення. Як просувається ремонт у старому відділенні Запорізького військового госпіталю — читайте тут.

Нагадаємо, у Запорізькому військовому госпіталі за час командування підполковника медичних сил ЗСУ Віктора Писанка відбулося чимало змін на краще. Шпиталь почав співпрацювати з волонтерами зі всієї України та з-за кордону, отримав чимало якісної медичної техніки, спектр надання послуг пораненим та хворим військовим значно розширився.

У шпиталі почали ремонтувати старий корпус, аби розширити надання допомоги нашим захисникам. Там же з’явилась вулиця неймовірних муралів, а в будівлі головного корпусу з’явилися патріотичні розписи.

Читайте наші новини на сайті zprz.city


Комментарии читателей