Індустріалка - новини Запоріжжя

Видео, Запоріжжя, Культура
Запорізький театр підтримує людей патріотичними відео
Поделиться

Артисти театру імені Магара випустили нові відео з виступами

Під час війни актори та інші співробітники запорізьких театрів продовжують не тільки творчу, а й волонтерську діяльність. Однак попри все, в театрах намагаються й дарувати мистецтво. Звісно, в іншому форматі, ніж у мирні часи. Працюють з людьми, які були вимушені покинути свої домівки на тимчасово окупованих територіях. Та записують патріотичні відео, що підтримують та надихають людей.

Про нові відео виступів артистів Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Магара повідомили на сайті Запорізької обласної військові адміністрації. Та нагадали, що кожен з нас робить те, що йому до снаги, але ми всі наближаємо нашу спільну перемогу. Всі ми наближаємо момент, коли знову над Україною буде мирне синє небо, а на землі будуть колоситися поля золотої пшениці.

Свої відеовиступи глядачам подарували оркестр театру імені Магара, а також актори Ольга Грищенко, Марк Первухін, Дарія Александрович, Тетяна Григорьєва та Анастасія Адаменко.

«Індустріалка» писала, що нещодавно у Логістичному хабі волонтерили співробітники Запорізької обласної філармонії, а також Театру юного глядача. Й повідомляла, чим зараз займається наш відомий земляк, співак Арсен Мірзоян.

Читайте також: У Запоріжжі з’явився патріотичний мурал — фото.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей