Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура, Фоторепортаж
Запорізький святий Миколай впевнений, що в його день і дорослі стають дітьми - фото
Поделиться

 18 и 19 грудня на Хортиці на оновленому «Козацькому колі» працюватиме резиденція Святого Миколая

 Два вихідних дні з діточками буде спілкуватися сам Святий Миколай.

святий Миколай

— Цьогоріч я буду виконувати обов’язки Святого Миколая уже вп’яте, і випало таке щастя, що на 5-річчя Миколай дістався такий гарний маєток на Хортиці, в серцевині нашого козацького краю, — розповів «виконуючий обов’язки» Святого Миколая. — Дуже приємно, що наші традиції, які були забуті, потихеньку повертаються.

резиденція

5 років тому мало хто чув у нас про Святого Миколая, це свято більше відзначали на Західній Україні. А тепер кожного року приходить все більше діточок. Локації змінювалися за попередні 4 роки, але є сім’ї, які приходили, де б я не був. Кажуть мені: куда ви, туди і ми. Тому дуже приємно, що відновлюється українська традиція святкування Дня Святого Миколая.

святий Миколай

А ще примушуємо цим святом більше приділяти уваги дітям, адже багатьом не вистачає батьківської любові. Це свято для дітей, але в цей день і дорослі стають дітьми.

Я отримую листи не тільки від діточок, а й від дорослих. Діти просять солодощі, іграшки, зокрема іграшковий автомат, щоб захищати Батьківшину, олівці, шкільне приладдя. Є листи від діток, які прохають, щоб скоріше закінчилась війна і повернувся з фронту батько чи брат.

Дорослі хочуть миру та злагоди в сім’ї, прохають, щоб Святий Миколай посприяв цьому.

Я відповідаю по можливості. Але все роблю за свій кошт. Зараз готую відеопривітання, воно коштуватиме 100 грн. Всі кошти будуть використані на листи—відповіді дітям. Хотілося, щоб у Святого Миколая з’явився спонсор і була можливість відповідати діточкам на всі листи.

святий Миколай

Дебют в.о.Святого Миколая відбувся в Міському палаці дитячої та юнацької творчості 5 років тому.

 — Завдяки директору палацу Людмилі Вікторівні Маринюк  там проходило свято і я вітав  дітей загиблих захисників, діточок, яких опікують соціальні служби,  — розповідає  чарівник. — Були прочитані листи і розіслані подарунки дітям.  А Ірина Борщ допомогла мені з костюмом. Хотілося б продовжити цю традицію.

святой Николай

В наступні роки Святого Миколая можна було побачити на Хортиці.  В історико культурному комплексі «Запорозька Січ» у нього навіть був «Курінь Святого Миколая».

святий Миколай

Святий Миколай буде у резиденції на Хортиці, на «Козацькому колі», 18 і 19 грудня з 12 до 18 години. Приходьте!

І головне — готуйте подарунки вашим діткам, які були слухняними цілий рік.

святий Миколай

Читайте також: К святому Николаю на Хортицу пришли и дети, и взрослые

Фото Олександра Прилепи

 


Комментарии читателей